PowerLife | Polski Serwer RPG | MTA [PL]

Forum serwera PowerLife!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Tutaj znajdą się ogłoszenia z serwera.

#1 2018-02-10 15:07:10

Sneft
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-10
Liczba postów: 3
Windows 7Opera 51.0.2830.26

Rekrutacja [ON] Wzór <---

W dniu 10/02/2018 Otwieramy Rekrutacje do TSA, czyli
Transport San Andreas.

Kto ma szanse się dostać do TSA?
Każdy obywatel PowerLife ma szanse się dostać, potrzebujemy pracowników z kulturą, oraz z zaangażowaniem.

Co oferujemy naszym pracownikom?
Oferujemy duże zarobki, oraz wynagrodzenie za przejazd , także różnego typu nauki, jazdy limuzyną, sportowym pojazdem, lataniem helikopterem oraz wiele innych korzystnych rzeczy.

                                                                                                                              WZÓR PODANIA
Nick w grze:
Nr.Konta:
Wiek:
Ocen jak potrafisz jeździć samochodem(1/10):
Czy posiadasz mikrofon?:
Czy Posiadasz TS3?:
Coś o sobie(min. 3 zdania):
Dlaczego Akurat TSA?(min. 3 zdania):
Dlaczego właśnie ty masz zostać wybrany?(min. 3 zdania):

Zostanie przyjętych 3 Pracowników

Ostatnio edytowany przez Sneft (2018-02-10 15:07:54)

Offline

#2 2018-02-10 15:36:01

Pazdikson
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-10
Liczba postów: 2
WindowsChrome 63.0.3239.132

Odp: Rekrutacja [ON] Wzór <---

Nick w grze: Pazdek
Nr.Konta: 149
Wiek: 16 lat
Ocen jak potrafisz jeździć samochodem(1/10):  9/10
Czy posiadasz mikrofon?: Posiadam
Czy Posiadasz TS3?:  Posiadam
Coś o sobie(min. 3 zdania):  Nazywam się Robert, mam 16 lat. Uczę się w Technikum Mundurowym nr 14 w Bydgoszczy o profilu Służba Więzienna. Moim jedno z głównych zainteresowań to Koszykówka i Klasyki sportowe. Jestem graczem MTA od ponad trzech lat.
Dlaczego Akurat TSA?(min. 3 zdania):  Tsa dlatego że: Można spotkać dużo fajnych ludzi. Z frakcją TSA nie raz miałem styczność. Także do TSA nie potrzeba się uczyć, po prostu trzeba dobrze znać mapę i umieć jeździć różnymi typami aut.
Dlaczego właśnie ty masz zostać wybrany?(min. 3 zdania): Jestem Otwarcie nastawiony dla wszystkich ludzi, Nie raz pracowałem w owej frakcji. Znam dosłownie wszystkie lokacje na mapie wraz z ulicami. Potrafię jeździć po każdym terenie ( Oprócz wody [dblpt]) ). Jeżeli mnie wybierzecie to nie pożałujecie !

Z poważanie Robert Pazdek Ratusiński

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot